Rutwik Music
Artist

Elmas Muzik

From YouTube Music
  • Biz Dağlara Atarız PusuElmas Muzik · Biz Dağlara Atarız Pusu
  • Bunca Gamı Bunca Derdi (Anatolian Rock)Elmas Muzik · Bunca Gamı Bunca Derdi (Anatolian Rock)
  • Yoruldu YüreğimElmas Muzik · Yoruldu Yüreğim
  • Sar Beni Yar (Düet)Elmas Muzik · Sar Beni Yar (Düet)
  • Vatan Bizim Evimiz - Vatan MarşıElmas Muzik · Vatan Bizim Evimiz - Vatan Marşı

Singles & EPs

  • Beni Böyle YakamazsınSingle · 2026
  • İntikam MarşıSingle · 2026
  • İki Kişilik KederSingle · 2026
  • Külüm Bile KalmadıSingle · 2026
  • Sev YenidenSingle · 2026
  • Bağışla SevdanaSingle · 2026
  • Sakla Beni Yüreğinde (Düet)Single · 2026
  • Yaşıyorum SanmışsınSingle · 2026
  • Vatan Bizim Evimiz - Vatan MarşıSingle · 2026
  • Senin Benden Haberin Yok - Karşılıksız SevdiğimSingle · 2026

Videos

  • Beni Böyle Yakamazsın - Elmas Müzik (Official Audio)Elmas Muzik · 273 views
  • Külüm Bile Kalmadı - Elmas Müzik (Dramatik Monolog / Yaylılar)Elmas Muzik · 163 views
  • İki Kişilik Keder - Elmas Müzik (Dramatik Monolog / Yaylılar)Elmas Muzik · 79 views
  • Sev Yeniden - Elmas Müzik (Nostaljik Synth-Pop)Elmas Muzik · 91 views
  • Bağışla Sevdana - Elmas Müzik (Nostaljik Synth-Pop)Elmas Muzik · 90 views
  • Ben Hep Seni Düşünürüm - Psychedelic Anatolian Rock (Yeni Yorum) Elmas MüzikElmas Muzik · 4.2K views
  • İntikam Marşı | Asılsın Hainler Basılsın İnler [Official Music]Elmas Muzik · 333 views
  • Gün Batarken Her Akşam (Asker Marşı)Elmas Muzik · 1.4K views
  • Can Olayım Canına (Official Music) - Duygusal & Romantik (Düet Live Versiyon)Elmas Muzik · 1.3K views
  • Yaşıyorum Sanmışsın - Melankolik Türkçe Rap (Düet) | Elmas MüzikElmas Muzik · 191 views

Fans might also like