Rutwik Music
Artist

Kapitán Demo

From YouTube Music
  • Kdo To MáKapitán Demo · Bez Klobouku Boss
  • Láska, Pokora A SluníčkoKapitán Demo · Okamžitě Odejdi A Vrať Se Až Budeš Normální
  • Trendsetter (feat. ProGram & Givi Kross)Kapitán Demo · Bez Klobouku Boss
  • Českej Humor (feat. Pavel Novotný)Kapitán Demo · Bez Klobouku Boss
  • Kamion Předjíždí Kamion (feat. Alimenty)Kapitán Demo · Bez Klobouku Boss

Albums

  • Bez Klobouku BossAlbum · 2017
  • Okamžitě Odejdi A Vrať Se Až Budeš NormálníAlbum · 2015
  • DemoliceAlbum · 2012

Singles & EPs

  • Kamion Předjíždí KamionSingle · 2016
  • Zlatíčka (DJ Flux & Dafonic Remix)Single · 2023

Videos

  • ADHDKapitán Demo · 8.2M views
  • KAPITÁN DEMO - ZLATÍČKA (official video)Kapitán Demo · 21M views
  • ČardášJan Bendig, Zdeněk Godla & Kapitán Demo · 6.7M views
  • Kouzlo (feat. ProGram & Givi Kross)Kapitán Demo · 5.4M views
  • Man PowerKapitán Demo · 3.3M views
  • KAPITÁN DEMO - BOTOX ft. Miss Petty (official video)Kapitán Demo · 428K views
  • Pudeme domů a budeme někoho pomlouvatDalibor Janda & Kapitán Demo · 713K views
  • Řekni mámě ať ti koupí bentleyKapitán Demo · 874K views
  • KAPITÁN DEMO - Hlas LidluDemoCrew · 161K views
  • KAPITÁN DEMO - Kdo to má (lyrics video)VOJTÍK B · 105K views

Fans might also like