Rutwik Music
Artist

Klapa Maslina

From YouTube Music
  • Da Te Mogu Pismom ZvatiKlapa Maslina · Da Te Mogu Pismom Zvati
  • Ludo MoreKlapa Maslina · Da Te Mogu Pismom Zvati
  • Dalmacija, more, ja i tiKlapa Maslina, Boris Oštrić & Ribari · Lipa kano more
  • Maslina Je NeobranaKlapa Maslina · Klapa 'Maslina', Šibenik
  • Odlazak (Live) (feat. Arsen Dedić)Klapa Maslina · Klapa Maslina i prijatelji - 25 godina (Live)

Albums

  • Da Te Mogu Pismom ZvatiAlbum · 2016
  • Lipa kano moreAlbum · 2014
  • Klapa 'Maslina', ŠibenikAlbum · 2012
  • Vitar s moraAlbum · 2011
  • Klapa Maslina i prijatelji - 25 godina (Live)Album · 2010
  • The Best Of CollectionAlbum · 2016

Singles & EPs

  • Bozja ArijaSingle · 2015

Videos

  • Klapa Maslina - Da Te Mogu Pismom ZvatiElvis Viskovic · 12M views
  • Ludo MoreKlapa Maslina · 84K views
  • Arsen Dedić - Odlazak (Official Lyric Video)Croatia Records · 579K views
  • Dalmacija, more, ja i ti | Boris Oštrić i Ribari | official videoScardona · 221K views
  • Maslina Je NeobranaKlapa Maslina · 52K views
  • Odlazak - Klapa Maslina i Arsen Dedić [Lisinski]Scardona · 304K views
  • Da mi nije moje dice - Klapa Maslina i Arsen Dedić [Lisinski]Scardona · 104K views
  • Zaludu me svitovala mati - Klapa Maslina i Arsen Dedić [Lisinski]Scardona · 95K views
  • PSIHOMODO POP - OSJEĆAM SE HAJ, MOZAK BAJ BAJCroatia Records · 15K views
  • Ostala Si IstaKlapa Maslina · 1.9K views

Fans might also like