Rutwik Music
Artist

Nicolae Guta

Label: Big Man

7.69M monthly audience · from YouTube Music
  • Pustoaico cu Par Roscat (feat. Susanu)Nicolae Guta · Pustoaico cu Par Roscat
  • Anii meiNicolae Guta · Anii mei
  • Smechera Smechera TareNicolae Guta, Mr Juve & Don Genove · Smechera Smechera Tare
  • Pentru cine nu ma inghiteNicolae Guta · Pentru cine nu ma inghite
  • NuntaNicolae Guță & Sorina · Din Nou Împreună

Albums

  • Comando Force One MANELEAlbum · 2025
  • Merg pe drumul vietii meleAlbum · 2025
  • Fără egalAlbum · 2025
  • PowerMegamix Nicolae GuțăAlbum · 2025
  • Legiunea ManelelorAlbum · 2025
  • Te iubesc fetița meaAlbum · 2025
  • Lumea e dusmanoasaAlbum · 2025
  • Familia este totul pentru mineAlbum · 2025
  • Cand vrea cu tine Stapanul (feat. DeSanto)Album · 2024
  • Duete de aurAlbum · 2024

Singles & EPs

  • Doamne ce plan incurcatSingle · 2026
  • Champions LeagueSingle · 2026
  • Pentru Campionii MeiSingle · 2026
  • DRAGOSTEA TINE 3 ZILESingle · 2026
  • Zana ZanelorSingle · 2026
  • Ma faci cenusaSingle · 2026
  • BlestemulSingle · 2026
  • Cu tine eu am norocSingle · 2026
  • Fite de OccidentSingle · 2026
  • Iubire DeosebitaSingle · 2026

Videos

  • Petruta - UNA NU ARE HAZ [video oficial] 2026Costel Biju, Liviu Guta, Vali Vijelie & Nicolae Guta · 42K views
  • Pentru cine nu ma inghiteNicolae Guta · 2.1M views
  • Anii meiNicolae Guta · 1.4M views
  • Eu cu cineva,tu cu altcinevaNicolae Guta · 13M views
  • Lumea vorbesteNicolae Guta · 4.8M views
  • Strang in brate perneleNicolae Guta · 8.7M views
  • Nicolae si Nicoleta Guta cu Mr Juve - Te Iert Fata MeaFlorin Salam, Copilul De Aur, Vali Vijelie & Adrian Minune · 51K views
  • Niciuna ca tineNicolae Guta · 7.4M views
  • Ia Mai Du-Te LaNicolae Guta · 23M views
  • Nicolae Guta, Sorina si Stefan de la Barbulesti - As renuntaFlorin Salam, Copilul De Aur, Vali Vijelie & Adrian Minune · 6.1M views

Fans might also like