Rutwik Music
Artist

Nocny Kochanek

198K monthly audience · from YouTube Music
  • Koń na białym rycerzuNocny Kochanek · Randka w Ciemność
  • Zdrajca metaluNocny Kochanek · Zdrajcy Metalu
  • Dziewczyna z kebabemNocny Kochanek · Zdrajcy Metalu
  • Dżentelmeni metaluNocny Kochanek · Zdrajcy Metalu
  • Cycki, Kebab, AmarenaNocny Kochanek · Cycki, Kebab, Amarena

Albums

  • O Jeden Most Za DalekoAlbum · 2022
  • Stosunki MiędzynarodoweAlbum · 2021
  • AlkustycznieAlbum · 2020
  • Nocny KochanekAlbum · 2019
  • Randka w CiemnośćAlbum · 2019
  • Noc z KochankiemAlbum · 2018
  • Nocny Kochanek Przystanek Woodstock Live 2017Album · 2017
  • Zdrajcy MetaluAlbum · 2017
  • Hewi MetalAlbum · 2015
  • Urwany film

Singles & EPs

  • DARIUSZSingle · 2023
  • Krótki LontSingle · 2022
  • O Jeden Most Za DalekoSingle · 2022
  • WampirSingle · 2022
  • CudzesySingle · 2022
  • Pan Od TorturSingle · 2021
  • Liźnij GoSingle · 2021
  • Nocny PociągSingle · 2021
  • PiorunSingle · 2021
  • Randka w CiemnoSingle · 2018

Videos

  • Koń na białym rycerzuNocny Kochanek · 13M views
  • Zdrajca metaluNocny Kochanek · 6.6M views
  • Dziewczyna z kebabemNocny Kochanek · 11M views
  • Dżentelmeni metaluNocny Kochanek · 3M views
  • Cycki, Kebab, AmarenaNocny Kochanek · 934K views
  • CudzesyNocny Kochanek · 1.6M views
  • Smoki i gołe babyNocny Kochanek · 2.3M views
  • WódeczkaNocny Kochanek · 475K views
  • Krótki lontNocny Kochanek · 1.3M views
  • PoniedziałekNocny Kochanek · 3M views

Fans might also like