Rutwik Music
Artist

Pauli Räsänen

From YouTube Music
  • Ievan polkkaPauli Räsänen & Humppa-Veikot · 20 Suosikkia / Kotkan ruusu
  • Kotkan ruusuPauli Räsänen · Tango Finlandia
  • Mimmi - eli uintretki aamutuimaanPauli Räsänen · Unohtumattomat
  • Muistoja muistoja vainPauli Räsänen · Tampereelle takaisin
  • Suviyön tenhoPauli Räsänen & Humppa-Veikot · Unohtumattomat

Albums

  • Nää niitä lauluja onAlbum · 2011
  • Tampereelle takaisinAlbum · 2011
  • Pauli RäsänenAlbum · 2011
  • UnohtumattomatAlbum · 2011
  • 20 Suosikkia / Kotkan ruusuAlbum · 2007

Singles & EPs

  • 4 iskelmääEP · 2013

Videos

  • KOTKAN RUUSU ~ Pauli Räsänen (1969) 🎵🌹🧡🎵Pispapoi · 12K views
  • Aamutuimaan ~ Pauli Räsänen (1950) 🎵🧡🎵Pispapoi · 3.1K views
  • Pauli Räsänen - Suviyön tenhoMatkalla kotiin · 1.5K views
  • Pauli Räsänen - Tumma On Yömarkku51 · 6K views
  • Pauli Räsänen - Kalkun orkidea..🎵Matkalla kotiin · 848 views
  • Pauli Räsänen - Äidin kirjeOnni · 1K views
  • Ievan Polkka Lumberjack band 1952 versión 13Maurilio Bañuelos Torre Esteban · 1.1K views
  • KULKIJAN JENKKA, Pauli Räsänen ja Yrjö Saarnion yhtye levyttivät vuonna 1951Dallape30 · 615 views
  • III-LUOKKA TUPAKOITSIJOILLE, Pauli Räsänen ja Tähti Studio-orkesteri levyttivät vuonna 1951Dallape30 · 599 views
  • Kotkan ruusuTomas Nybondas · 5.8K views

Fans might also like