Rutwik Music
Artist

Priyanka Mali

56.2K monthly audience · from YouTube Music
  • Maay Mani NanduriPriyanka Mali · Maay Mani Nanduri
  • Maay Mani Bijasani MataPriyanka Mali · Maay Mani Bijasani Mata
  • Tu Nahi Mana Duniya Ma (feat. Ishwar Mali)Priyanka Mali · Tu Nahi Mana Duniya Ma
  • Pahatana Char Vajala Gav Ma Kombada Kokayana (feat. Ishwar Mali)Priyanka Mali · Pahatana Char Vajala Gav Ma Kombada Kokayana
  • Kay Sangu Va Sakhu TaiPriyanka Mali · Kay Sangu Va Sakhu Tai

Singles & EPs

  • Mahadev Bhoya Mana Sapna Ma UnaSingle · 2026
  • Pyar Kari Mi FasanaSingle · 2026
  • Bewafa Kari Gaya Tu Bhi MaleSingle · 2025
  • Dil Dekhas Tunij VatSingle · 2025
  • Mana Pura Khandesh Ma Khatu Wala Tuna Naav SheSingle · 2025
  • Mana Ganpati Bappa UnaSingle · 2025
  • Dil Mana Rat Din Tulach Kar YaadSingle · 2025
  • Kay Sangu Va Sakhu TaiSingle · 2025
  • Tu Yena Bhau RayaSingle · 2024
  • Bhau Divas Ma Uni Va Mata Kapadna GavaleSingle · 2024

Videos

  • Tu Nahi Mana Duniya Ma (feat. Ishwar Mali)Priyanka Mali · 4.9M views
  • Tu Nahi Mana Duniya Ma (feat. Ishwar Mali)Priyanka Mali · 1.5M views
  • Barik Tuna Kambar S (feat. Priyanka Mali)Ishwar Mali · 69K views
  • Tu Yena Bhau RayaPriyanka Mali · 12K views

Fans might also like