Rutwik Music
Artist

Samdev Love

187K monthly audience · from YouTube Music
  • Began BariSamdev Love & Manita Shree · Began Bari
  • Malwa Jhulebo Jhulwa (Khortha)Samdev Love · Malwa Jhulebo Jhulwa
  • Hazaribagh JhilSamdev Love & Manita Shree · Hazaribagh Jhil
  • Chalo Sadhu MelaSamdev Love & Chandan Premi Das · Chalo Sadhu Mela
  • Melwa Chal Ge MalwaSamdev Love & Manita Shree · Melwa Chal Ge Malwa

Singles & EPs

  • Chale Ge Didi Aakhra Me NacheSingle · 2026
  • Barah Baje Raat KeSingle · 2026
  • Badi Geeta Gabe HeSingle · 2026
  • Keshwari Wala GanaSingle · 2026
  • Fulal Fulal GaalSingle · 2026
  • Malwa Vs MogiSingle · 2026
  • Karam Kare Jaibo NaiharaSingle · 2026
  • Tolwa Wala MalwaSingle · 2026
  • Kon College Ana JanaSingle · 2026
  • Khoje Bhatar Chhodi GeSingle · 2026

Videos

  • #Video - मेलवा चल गे मालवा | #Samdev_Love #Manita _Shree | Melwa Chal Ge Malwa | New Maghi Mela SongSamdev Love · 11K views
  • #Karma Song - बजाय देबो ढोला मंदारा | #Samdev_Love #Lali Patel | New #Khortha #Karma JhumarSong 2026 (feat. Manita Shree)Samdev Love · 14K views
  • #Video - भरल भादो सुखल जेठ | #Samdev Love #Manita Shree | New Viral #Khortha #JhumarGeet 2026Samdev love official · 19K views
  • Hazaribagh JhilSamdev Love & Manita Shree · 419K views
  • ससुर मांगे चटनी | #Samdev_Love का जबरदस्त झुमटा गीत | New #Khortha #Jhumta Song 2025Samdev love official · 74K views
  • Chale Dhan Ropel Khet (feat. Manita Shree)Samdev Love · 193K views
  • हज़ारीबाग तोरा घुमेबो Black Thar से | #Samdev_Love #Manita_Shree | New #Khortha Maghi #Jhumta_SongSamdev love official · 13K views
  • केकर पिया गोरे गोरे | #Samdev_Love #Manita_Shree | Kekar Piya Gore Gore | #Khortha_Karma_Jhumar_2025Samdev love official · 107K views
  • Bhatra KutalkoSamdev Love · 11K views
  • Dashhara Ke Mela (feat. Manita Shree)Samdev Love · 30K views